Політика обміну та поверненьсайту https://glenglass.com.ua

Політика відмови від ТоваруВи маєте право відмовитися від товару протягом чотирнадцяти (14) календарних днів з дати отримання замовлення. Датою отримання замовлення вважається дата отримання товару у відділенні пошти згідно експрес-накладної.Для отримання повернення коштів зв'яжіться з нами за контактами вказаними на сайті.
Оформлення повернення Для оформлення повернення, обов'язково повідомте нам: ПІБ та телефон покупця, зазначені при оформленні замовлення; назву товару; дату замовлення; інформацію про платежі, а також іншу необхідну інформацію. Ви маєте відправити товар у збереженому товарному пакуванні разом з фіскальним чеком або видатковою накладною та товар. Також ви маєте надіслати заяву на повернення коштів (шаблон надамо).Ви розумієте, що, якщо ви не надасте необхідну інформацію, ми маємо право відмовити вам у поверненні і не розглядати ваше звернення.
Якщо ви оформили запит на повернення в зазначений термін, ми повернемо вам кошти протягом 3 (трьох) робочих днів з дня отримання товару, фіскального чеку та заяви на повернення від вас. Для повернення коштів ми скористаємося тим же способом платежу, який ви використовували при оплаті послуг. Ми втримаємо з суми повернення всі додаткові комісії банків і платіжних систем, пов'язані з поверненням платежу.У разі повернення товару належної якості, вартість доставки сплачує покупець. У разі повернення товару неналежної якості, вартість доставки сплачує продавець.
Обмін товаруНе пізніше 14 днів з дати отримання товару, ви маєте право запросити обмін товару неналежної якості. Якщо на момент звернення, ідентичний товар знаходиться в наявності, вам буде вислана заміна. Доставку під час обміну товару неналежної якості оплачує продавець.
Закінчення періоду відмови У разі отримання запиту на повернення з порушенням встановлених термінів або не збереження фіскального чеку, повернення грошових коштів не здійснюється.
В будь якому разі, ми розглянемо ваше звернення та приймемо максимально лояльне рішення.