GLENGLASS
UKRAINE
Click to order

ДОСТАВКА

Доставка здійснюється Новою поштою до відділення або на адресу покупця та Укрпоштою. Бокали упаковуються для бережної доставки. Можете бути спокійні - все доїде цілим. Ми беремо всю відповідальність за цілісність товару при доставці. У разі пошкодження, Ви отримаєте або заміну, або повернення грошей.

Відправка як правило здійснюється кожного робочого дня. Відправка у вихідні - за попередньою домовленістю. Номер накладної буде висланий в SMS відразу після відправки.

Орієнтовні терміни доставки: Нова пошта 1-3 дня, Укрпошта 5-7 днів.

Документи для отримання на Новій пошті https://novaposhta.ua/dokumenti_na_otrumannya_

Для доставки в інші країни напишіть на info@glenglass.com.ua або в чат внизу сторінки.


ОПЛАТА

Оплатити можна при отриманні у відділенні Нової пошти, кур'єру, на карту Приватбанку, картою на сайті, через інвойс сервісу FONDY, на банківський розрахунковий рахунок.
Оплатити на карту можна, наприклад, через Приват24, або онлайн сервіс https://sendmoney.privatbank.ua, або термінали самообслуговування.

При покупці в нашому магазині з оплатою при отриманні на Новій пошті Ви не сплачуєте комісію (20 грн + 2%). Ми оплачуємо її за Вас.
Доставка замовлень від 3000 грн - безкоштовна. Як до відділення так і кур'єром.

Отримання замовлення з оплатою при отриманні на Новій пошті від 5 000 грн тільки за паспортом (Закон від 06.12.2019 № 361-IX). На оплачені замовлення це не поширюється.